O nas

O nas

Z nami "odlecicie" lub „odpłyniecie” :)

Czym się zajmujemy

4FunEvent zajmuje profesjonalnym organizowaniem imprez firmowych, okolicznościowych, urodzin, wydarzeń wszelkiego rodzaju. Zabieramy was na dosłownie odlotowe atrakcje, przy tym można dobrze zjeść i spędzić dobry czas. Współpracujemy z wieloma firmami, które sprawiają, że sprostamy każdemu wyzwaniu, a Wy będziecie na maksa zadowoleni... "Odlecicie" lub „odpłyniecie” :)

4FunEvent prowadzi również szkolenia przygotowujące do kursu AFF w tunelach aerodynamicznych. Szkolenia prowadzone są przez dwóch wykwalifikowanych instruktorów z rodziny Flyspot, którzy poza przygotowaniem do samego kursu pomogą Ci nabywać kolejne umiejętności, aby przyjemność ze skoków, czy z samego latania była jeszcze większa (szkolenia od podstawowych pozycji tj. płaska (na brzuchu), plecy, „sit fly”, „head down”, free fly, dynamic fly ).

Czym jest 4FunEvent

Z czym kojarzy wam się dobra zabawa? Jakie warunki powinny być spełnione abyście poczuli się swobodnie i dobrze ? Szukacie czegoś "innego", czegoś wyjątkowego? Może po prostu macie własną paczkę i chcecie się razem zabawić? A może pracujecie razem, ale nie mieliście czasu się poznać? Nasze motto brzmi:

Relacje budują świat, w którym żyjemy

To dzięki relacjom i wspólnemu zaufaniu powstają przyjaźnie, "biznesy", związki partnerskie jak i nowe środowiska. Grupy jakie tworzymy i osoby jakie do tych grup dołączają budują nieskończoną sieć o niesamowitym potencjale. Znajomość siebie nawzajem powoduje zrozumienie i łatwość w komunikacji, a komunikacja polepsza współpracę... i dlatego tak ważnym jest, aby ową relację pielęgnować. A jak lepiej nabyć relację jak nie przez wspólną zabawę? To jest właśnie to czym się zajmujemy...

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.

X